Koszyk

Kolekcja „Domowe Sanktuarium” Plantule × Madalena Yoga

Opublikowane przez: Anna Bienias,
Kolekcja „Domowe Sanktuarium” Plantule × Madalena Yoga

Lniana kolekcja Domowe Sanktuarium jest owocem współpracy marki Plantule z Magdaleną Janik (Madalena Yoga) — nauczycielką jogi i medytacji, która na co dzień podpowiada, jak poczuć swoje ciało. 

Kolekcja inspiruje do stworzenia w domowym zaciszu bezpiecznej przestrzeni, w której odpoczywamy — miejsca oswojonego, wręcz „świętego”, kojarzącego się ze spokojem, odzyskiwaniem energii i dostrzeganiem swoich zasobów. Jogowe akcesoria wyznaczają, a w zasadzie „meblują” strefę wytchnienia, gdzie codziennie powracamy, aby naładować swoje baterie.

Lniana kolekcja inspiruje do stworzenia w domowym zaciszu bezpiecznej przestrzeni, w której odpoczywamy — miejsca oswojonego, wręcz „świętego”, kojarzącego się ze spokojem, odzyskiwaniem energii i dostrzeganiem swoich zasobów.

Trzy elementy

Kapsułowa kolekcja jest zbiorem trzech podstawowych elementów domowej praktyki: poduszki na oczy, wałka do jogi oraz siedziska do medytacji. To specjalnie skomponowany zestaw startowy dla osób wybierających praktyki relaksacyjne i wyciszające. Przyciąga miękkością lnu i naturalnymi, roślinnymi wypełnieniami, które pochodzą z ekologicznych upraw zbóż. Została uszyta ręcznie, w Polsce z wykorzystaniem certyfikowanych komponentów.

Len

Len to ponadczasowy materiał, który doskonale pracuje z naszą skórą. Opiekuje się nią niczym zgrany z jej potrzebami kosmetyk — hipoalergiczny, antybakteryjny, przewiewny, absorbujący nadmiar wilgoci. Len cudnie się gniecie, ale ile w tym szlachetności, której nie ubywa z biegiem lat.

Lniana poduszka na oczy

Lniana poduszka na oczy z ekologicznym siemieniem lnianym i lawendą działa od pierwszego położenia — za sprawą łagodnego ciężaru rozluźnia spięte mięśnie i uwalnia je od napięć. Z każdą chwilą łagodnieje wyraz twarzy, wypoczywają oczy, a system nerwowy otrzymuje informację, że czas wprowadzić ciało w potrzebny stan regeneracji. Dodatek aromatycznej lawendy potęguje nastrój odprężenia i zabiera nas w rejony pachnącej, chorwackiej wyspy Hvar.

Lniany wałek do jogi

Lniany wałek do jogi wypełniony ekologiczną łuską gryki lub orkiszu został dopracowany pod względem wszystkich parametrów, aby stabilnie wspierać ciało podczas praktyki jogi restoratywnej i yin jogi. Ujmuje cały nałożony na niego ciężar, bez zapadania się i uginania. W ten sposób mamy możliwość poddać się działaniu grawitacji, trenować umiejętność relaksacji i zwiększać świadomość swojego ciała.

 

Lniana poduszka do medytacji

Lniana poduszka do medytacji wypełniona ekologiczną łuską gryki to wyważona pod względem wielkości i wysokości pomoc do praktyki uważności, obserwacji swoich myśli, emocji lub oddechu. Stwarza stabilne podparcie dla miednicy, pozwala zachować prosty kręgosłup i przyjmuje nas tak, aby czas na niej spędzony kojarzył się z komfortem i przyjemnością. Ilość wypełnienia, podobnie jak i w wałku, możemy regulować i w ten sposób dodatkowo dopasowywać wysokość poduszki względem budowy swojego ciała.

Trzy kolory

W domowym sanktuarium kolor ma znaczenie. Określona barwa wpływa na samopoczucie i kondycję psychiczną — pomaga się wyciszyć, zharmonizować energetycznie lub wzmocnić wewnętrznie. Tak działają w przestrzeni stworzone przedmioty mocy.

Kolekcja „Święty spokój” w kolorze szałwiowej zieleni pomaga stonować silne emocje, wprowadza w przestrzeń harmonię i porządek. Powstała z myślą o tych, którzy potrzebują zdecydowanego wyciszenia i odprowadzenia nadmiaru bodźców.

Kolekcja „Balans energetyczny” w kolorze tekowego drewna, czyli egzotycznej mieszanki złota i brązu dodaje pewności i odwagi. Barwa buduje poczucie bezpieczeństwa, uziemia i pozwala stabilnie osadzić się w swoim ciele.

Kolekcja „Ochrona i wzmocnienie” w stonowanym, ale wyrazistym malinowym kolorze pomaga zbudować większą odporność zewnętrzną i wewnętrzną. Pochodne koloru czerwonego stymulują, dodają witalności i energii.

Trzy słowa

Na jogowych przedmiotach zostały wyhaftowane trzy słowa: cicho, miękko, teraz — symboliczna „święta trójca” mówi do nas i kieruje w stronę zadbania o siebie w domowym sanktuarium.

CICHO wyhaftowane na poduszce na oczy jest zaproszeniem do świata wewnętrznego. Zamykając oczy, zwracamy uwagę do siebie w poszukiwaniu wewnętrznej ciszy i błogiego relaksu.miękko

MIĘKKO obecne na wałku zachęca do wtopienia się w bezpieczną i stabilną przestrzeń i przyzwolenie ciału na swobodę i miękki ruch.

TERAZ uwiecznione na poduszce do medytacji przypomina o byciu i odczuwaniu teraźniejszości. To podpowiedź zwolnienia i świadomego wejścia w medytację.

Stwórz z nami swoje #DomoweSanktuarium 

Starszy post Nowszy post


0 komentarze

Zostaw komentarz

Zanim opublikujemy Twój komentarz musi być zatwierdzony przez moderatora